من دکتر حامد سیف، بیزنس کوچ، مشاور و مدرس حرفه ای کسب کار موسس و مدیر مرکز بیزنس کوچینگ دکتر سیف هستم، البته نام شناسنامه ای ام محمد علی سیف است، اما از کودکی حامد صدایم می کردند! در این صفحه چند خطی درباره داستان زندگی، سوابق تحصیلی، شغلی و حرفه ای، علاقه مندی ها و کمی درباره برند بوک دکتر حامد سیف توضیح می دهم.

دکتر حامد سیف، بیزنس کوچ، مشاور و مدرس حرفه ای کسب کار موسس و مدیر مرکز بیزنس کوچینگ دکتر سیف
دکتر حامد سیف، بیزنس کوچ، مشاور و مدرس حرفه ای کسب کار موسس و مدیر مرکز بیزنس کوچینگ دکتر سیف

با دکتر سیف کسب و کار خود را SAFE کنید به این معنی است که با استفاده از خدمات کوچینگ کسب و کار، مشاوره مدیریت، آموزش کسب و کار به شکل علمی و کاربردی، کسب و کار خود را تا ۴۰۰٪ رشد دهید و از گزند امواج سهمگین و مطلاتم اقیانوس کسب و کار در امان باشید و مانند یک ناو هواپیما بر اقیانوس کسب و کار و کسب ثروت را بشکافید!

من در یک خانواده فرهنگی و با وضعیت مالی متوسط در تهران متولد و بزرگ شده ام. البته از جهت پدری ریشه شیرازی و از جهت مادری ریشه اصفهانی دارم.
از دبستان تا دبیرستان را در رشته ریاضی و فیزیک در مدارس غیر انتفاعی و تراز اول تهران گذراندم و با شور و شوق برای کارهای عمرانی وارد رشته مهندسی عمران در دانشگاه صنعتی شریف شدم.
اینجا یکی از انتخاب های نسبتا نامناسب زندگی ام را گرفته بودم!
یک سال اول به آشنایی با دانشگاه و مرحله جدید زندگی و ورزش گذشت. صحبت ورزش شد بگم که ورزش مورد علاقه ام سوارکاری با اسب، رشته پرش با اسب است و چند سال اول دوره لیسانس به صورت حرفه ای مشغولش بودم.
از سال دوم دوره لیسانس، از آنجایی که خیلی ساپورتی از طرف خانواده نداشتم و از طرفی خواسته هام و نیازهام زیاد بود، برخلاف جریان غالب رفقا که مشغول دورهمی ها و رفاقت های جوانی بودن به دنبال کار و درآمد بودم.

در این مسیر در چندین شرکت موفق از صنایع مختلف در سمت های مختلف کسب تجربه کردم و سپس چند بیزنس شخصی راه اندازی نمودم.

در گالری زیر چند تصویر از دوران تحصیلم مشاهده می شود!

برند بوک دکتر حامد سیف

رنگ های سازمانی

رنگ اصلی سبز اقیانوسی و کرم روشن است.

فلسفه نماد و رنگ

از آنجایی که رسالت مرکز بیزنس کوچینگ سیف راهنمایی، کمک، هدایت و نجات کسب و کار ها در اقیانوس فضای کسب و کار است، ما نماد فانوس یا چراغ دریایی را برگزیدیم که بیان گر روشن کردن و هدایت مسیر است.
و چون در شب مهتابی، رنگ آب اقیانوس سبز روشن می شود، این رنگ را به عنوان رنگ سازمانی انتخاب کردیم.
در لگو های این مرکز از خطوط موج شکل که نماد امواج هستند و فانوس دریایی که عبارت سیف در تاج آن قرار دارد استفاده شده است.

تم دکتر سیف- مشاور و کوچ کسب و کار دکتر حام سیف
تم دکتر سیف- مشاور و کوچ کسب و کار دکتر حامد سیف
لگو
لگو دکتر حامد سیف
لگو دکتر حامد سیف
لگو دکتر حامد سیف
لگو دکتر حامد سیف

 

error: Content is protected !!